Welcome, Guest: Register On Nairaland / LOGIN! / Trending / Recent / New
Stats: 3,150,605 members, 7,809,217 topics. Date: Friday, 26 April 2024 at 05:36 AM

Type Dullardinh(o) and see the magic - Politics (4) - Nairaland

Nairaland Forum / Nairaland / General / Politics / Type Dullardinh(o) and see the magic (3487 Views)

IMO: See The Magic Votes Supreme Court Used To Declare Uzodinma As Governor / Buhari’s Magic Hand And Other Photos From Campaign Trail / Reno Omokri Reacts To Fashola's 'Electricity Problems Can’t Be Solved By Magic' (2) (3) (4)

(1) (2) (3) (4) (Reply) (Go Down)

Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by Thomthom(m): 6:00am On Mar 12, 2021
Na lie joor
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by Foxie: 6:00am On Mar 12, 2021
.
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by AvantConsulting: 6:02am On Mar 12, 2021
Buhari is a terrorist! He has used his urchins to invade the south. Buhari is a dullard, buhari is the real dullardinhô...hahahahhahahah
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by alpharoyalty: 6:36am On Mar 12, 2021
President Buhari
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by iampeterben(m): 6:41am On Mar 12, 2021
President Buhari
Damn it worked oh! Seun cracking us up this morning.
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by SUPOTOK(m): 6:45am On Mar 12, 2021
President Buhari....Abokis
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by femi4: 6:48am On Mar 12, 2021
President Buhari
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by blazepascal(m): 7:11am On Mar 12, 2021
issorite
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by HORLADSTAR(m): 7:28am On Mar 12, 2021
squash47:
Remove the brackets and put just "o" as in Dullardin ho.

And see magic.

president bihari
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by arejibadz(m): 8:07am On Mar 12, 2021
President Buhari.
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by Icyexpressions: 8:14am On Mar 12, 2021
President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari DullardinhoDullardinho President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari DullardinhoDullardinho President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari DullardinhoDullardinho President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari DullardinhoDullardinho President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari DullardinhoDullardinho President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari DullardinhoDullardinho President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari President Buhari

1 Like

Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by ambitiouschap17: 8:29am On Mar 12, 2021
President Buhari grin grin grin which kain play be this
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by Telegram234(m): 8:34am On Mar 12, 2021
President Buhari
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by dojumav: 9:33am On Mar 12, 2021
President Buhari. Na so dss go come for you
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by BravoDe: 9:48am On Mar 12, 2021
President Buhari
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by BravoDe: 9:49am On Mar 12, 2021
Igbo
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by BravoDe: 9:49am On Mar 12, 2021
Abokis
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by Nobody: 9:53am On Mar 12, 2021
President Buhari
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by KanielOutis92: 9:59am On Mar 12, 2021
President Buhari...Lol. Very funny
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by Tarvel(m): 10:37am On Mar 12, 2021
President Buhari


grin grin grin grin grin grin grin grin grin
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by Kylekent59: 10:47am On Mar 12, 2021
President Buhari
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by Kylekent59: 10:51am On Mar 12, 2021
funny
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by Emempaul(m): 11:16am On Mar 12, 2021
grin grin grin President Buhari

grin President Buhari

I didn't believe until I typed it oo
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by TheLoneCitizen(m): 11:51am On Mar 12, 2021
.
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by IRODANOSA(m): 11:53am On Mar 12, 2021
.
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by ZKOSOSO(m): 12:00pm On Mar 12, 2021
President Buhari the Reincarnated Uthman DanFodio
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by Ideadoctor(m): 3:24pm On Mar 12, 2021
President Buhari
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by Amatarasha(f): 3:40pm On Mar 12, 2021
President Buhari
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by Akanimoh113(m): 10:18pm On Apr 10, 2021
Dullardin o
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by OKOATA(m): 10:58pm On Apr 10, 2021
President Buhari grin
Re: Type Dullardinh(o) and see the magic by Movementum: 1:03pm On Apr 12, 2021
.

(1) (2) (3) (4) (Reply)

El Rufai Has Finished Obi Today At Kaduna / Soludo Destroys Over 500 Crates Of Eggs, 1000 Frozen Chickens In Awka / Soludo Must Arrange Some Skyscrapers For Onitsha

(Go Up)

Sections: politics (1) business autos (1) jobs (1) career education (1) romance computers phones travel sports fashion health
religion celebs tv-movies music-radio literature webmasters programming techmarket

Links: (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10)

Nairaland - Copyright © 2005 - 2024 Oluwaseun Osewa. All rights reserved. See How To Advertise. 16
Disclaimer: Every Nairaland member is solely responsible for anything that he/she posts or uploads on Nairaland.