Welcome, Guest: Register On Nairaland / LOGIN! / Trending / Recent / New
Stats: 3,153,320 members, 7,819,086 topics. Date: Monday, 06 May 2024 at 11:01 AM

These Photos Of 2face Wit Bovi,MI,Basketmouth+Sound Sultan Show Celebs Love Him - Celebrities - Nairaland

Nairaland Forum / Entertainment / Celebrities / These Photos Of 2face Wit Bovi,MI,Basketmouth+Sound Sultan Show Celebs Love Him (929 Views)

Adorable Photos Of 2face’s Sons At Their Baby Brother’s Christening / Fans Caption This Photo Of 2face And Annie Idibia / ‘Why Dammy Krane Was Kicked Out Of 2face’s Record Label’ (2) (3) (4)

(1) (Reply) (Go Down)

These Photos Of 2face Wit Bovi,MI,Basketmouth+Sound Sultan Show Celebs Love Him by chimere66: 3:56pm On Sep 19, 2015
Multi-award winning Nigerian singer 2face Idibia celebrated his 40th birthday yesterday.He was hosted to a get together party by the Nigerian Red Cross in Lagos.Nigerian celebrities such as Baskemouth, Bovi, MI Abaga and Sound Sultan came out to support him at the event.What a love!

Re: These Photos Of 2face Wit Bovi,MI,Basketmouth+Sound Sultan Show Celebs Love Him by Nobody: 3:58pm On Sep 19, 2015
FTC!



kiss kiss kiss kiss



kiss kiss kiss kiss



kiss kiss kiss kiss



kiss kiss kiss kiss




kiss kiss kiss kiss











kiss kiss kiss kiss



kiss kiss kiss kiss







Let's negotiate this FTC b4 the thread enter front page







kiss kiss kiss kiss





kiss kiss kiss kiss





kiss kiss kiss kiss




Meanwhile, HBD to TUFACE IDIBIA (african queen crooner)


kiss kiss kiss kiss








kiss kiss kiss kiss



kiss kiss kiss kiss



kiss kiss kiss kiss



kiss kiss kiss kiss
Re: These Photos Of 2face Wit Bovi,MI,Basketmouth+Sound Sultan Show Celebs Love Him by Demmocrats(m): 4:01pm On Sep 19, 2015
HBD to Tu BaBa




The light that shined and inspired millions




Many more birthdays to come bro
Re: These Photos Of 2face Wit Bovi,MI,Basketmouth+Sound Sultan Show Celebs Love Him by Demmocrats(m): 4:01pm On Sep 19, 2015
The last pic looks like advert for Guinness


MADE OF BLACK
Re: These Photos Of 2face Wit Bovi,MI,Basketmouth+Sound Sultan Show Celebs Love Him by olakumby(f): 4:02pm On Sep 19, 2015
.
Re: These Photos Of 2face Wit Bovi,MI,Basketmouth+Sound Sultan Show Celebs Love Him by Imortal001: 4:04pm On Sep 19, 2015
Na me take the pishure for them!
Re: These Photos Of 2face Wit Bovi,MI,Basketmouth+Sound Sultan Show Celebs Love Him by DuchessLily(f): 4:05pm On Sep 19, 2015
Happy bday 2baba
Re: These Photos Of 2face Wit Bovi,MI,Basketmouth+Sound Sultan Show Celebs Love Him by jasssbabe(f): 4:07pm On Sep 19, 2015
Y 2face come look like Buhari grin
Re: These Photos Of 2face Wit Bovi,MI,Basketmouth+Sound Sultan Show Celebs Love Him by McCarlito(m): 4:15pm On Sep 19, 2015
We all love you 2 baba cool cool cool
Re: These Photos Of 2face Wit Bovi,MI,Basketmouth+Sound Sultan Show Celebs Love Him by McCarlito(m): 4:15pm On Sep 19, 2015
jasssbabe:
Y 2face come look like Buhari grin
grin grin grin grin grin

1 Like

Re: These Photos Of 2face Wit Bovi,MI,Basketmouth+Sound Sultan Show Celebs Love Him by Nobody: 4:22pm On Sep 19, 2015
love dat last picture. Looks like a painting
Re: These Photos Of 2face Wit Bovi,MI,Basketmouth+Sound Sultan Show Celebs Love Him by ATMC(f): 4:31pm On Sep 19, 2015
HBD Mr Innocent Idibia
Re: These Photos Of 2face Wit Bovi,MI,Basketmouth+Sound Sultan Show Celebs Love Him by chimere66: 5:17pm On Sep 19, 2015
Imortal001:
Na me take the pishure for them!
sure?

(1) (Reply)

Nigerian Origin Hollywood Actress Uzo Aduba Wins Second Emmy / Jim Iyke And Son (new Photo) / “I Almost Quit University When I Got Pregnant” – Singer, Waje

(Go Up)

Sections: politics (1) business autos (1) jobs (1) career education (1) romance computers phones travel sports fashion health
religion celebs tv-movies music-radio literature webmasters programming techmarket

Links: (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10)

Nairaland - Copyright © 2005 - 2024 Oluwaseun Osewa. All rights reserved. See How To Advertise. 9
Disclaimer: Every Nairaland member is solely responsible for anything that he/she posts or uploads on Nairaland.