Welcome, Guest: Register On Nairaland / LOGIN! / Trending / Recent / New
Stats: 3,195,571 members, 7,958,763 topics. Date: Wednesday, 25 September 2024 at 11:02 PM

2face Idibia's Lovely Portrait As A Titled Man - Celebrities - Nairaland

Nairaland Forum / Entertainment / Celebrities / 2face Idibia's Lovely Portrait As A Titled Man (677 Views)

Checkout Annie Idibia's Lovely Outfit To Ubi Franklin's Event / Tiwa Savage Makes Funny Faces In Lovely Portrait Photos / #throwback Basketmouth And 2face Idibia (lovely Photo) (2) (3) (4)

(1) (Reply) (Go Down)

2face Idibia's Lovely Portrait As A Titled Man by vivianblog(f): 8:08pm On Nov 26, 2015

Re: 2face Idibia's Lovely Portrait As A Titled Man by vivianblog(f): 8:08pm On Nov 26, 2015
Better Look
Re: 2face Idibia's Lovely Portrait As A Titled Man by Nobody: 8:10pm On Nov 26, 2015
lucky guy..loved by many people.
Re: 2face Idibia's Lovely Portrait As A Titled Man by Confessng: 8:12pm On Nov 26, 2015
Looks really cool
Re: 2face Idibia's Lovely Portrait As A Titled Man by Nobody: 8:18pm On Nov 26, 2015
Mubish
Re: 2face Idibia's Lovely Portrait As A Titled Man by Polarbite(m): 8:24pm On Nov 26, 2015
Why won't e dress lyk dat wen he behaves lyk dem(d hausas) who can't stop at one woman in deir lyf! Mttceew
Re: 2face Idibia's Lovely Portrait As A Titled Man by Nobody: 8:32pm On Nov 26, 2015
Before I count 2 mek this thing enter front page.

Lalasticlala its viviangist again o, your wife.

vivy, is that what you call portrait? shocked

(1) (Reply)

Actor Femi Branch Shares Lovely Photos Of His Family / Controversial Actress Cossy Ojiakor Reveals She Will Get Married This Year / Rihanna Talk About The Possibility Of Her Doing Collabo With Beyonce

(Go Up)

Sections: politics (1) business autos (1) jobs (1) career education (1) romance computers phones travel sports fashion health
religion celebs tv-movies music-radio literature webmasters programming techmarket

Links: (1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10)

Nairaland - Copyright © 2005 - 2024 Oluwaseun Osewa. All rights reserved. See How To Advertise. 6
Disclaimer: Every Nairaland member is solely responsible for anything that he/she posts or uploads on Nairaland.